< Atakan Makine
ASCOLITE

Termofikse Düğme Emniyeti

Ascolite® benzersiz düğme güvenliği sistemi dünya çapında 1972’den beri tanınmıstır. Ascolite® sistemi, çok elastik ve termofikse özellikli Ascolite® TF iplikten ve Ascolite® BSS düğme dibi sarma makinalardan oluşuyor, özel olarak düğme dibi sarmak için Isviçre’de geliştirmiştir.

ASCOLITE
ASCOLITE

Düğme dibi sarma iplikleri konusunda İsviçre malı ASCOLİTE in en kaliteli bir malzeme olduğunu tüm müşterilerimizden, özellikle kaliteli gömlek imalatçılarından duymak bizi memnun ediyor. Sizi de bu memnun müşteriler arasında görmek arzusundayız.

Düğme dibi sarma iplikleri
ASCOLITE ASCOLITE
ASCOLITE

Düğme dibi sarma ipliklerinde aranan özellikler:

- Isı verildiğinde termofikse ederek düğmeyi kopmaya karşı güvence altına alması

- Elastikiyeti sayesinde açılma yapmadan her zaman düğmenin giysiye paralel şekilde durma güvencesine almasıdır.

MK 13 Otomatik Düğme dibi sarma makinası
ASCOLITE
ASCOLITE

- Her çeşit giysideki düğmeleri çok hızlı şekilde sarar ve sağlamlaştırır Bu model makina büyük işletmeler için çok ideal bir modeldir, çünkü tasarruflu iplik kullanır ve bütün işlemler elektronik yöntemle yapılır.

- MK13’de 3 ana program vardır ve bir programdan diğerine geçmek çok kolaydır. Her programda farklı bir düğme sarma şekli uygulanır, örneğin uzun düğme dipleri veya blazer düğmeleri için özel ayarlar vardır. Isıl işlemlerle 360 derece termofikse yaparak en sağlam düğme güvenliğini garanti eder.

Gömlek için düğme dibi sarma otomatı
ASCOLITE
ASCOLITE

-Ascolite firmasının en yeni geliştirdiği bu indekser otomat gömlek ön pat düğmelerini arka arkaya otomatik olarak saran bir makinadır. Düğmeler arası mesafe hassas bir biçimde ayarlanabilir.

-İstendiğinde yaka ve apartura düğmelerini de teker teker sarabilmektedir.

TÜYAP KONFEKSİYON MAKİNESİ Fuarı 20 - 23 Eylül 2018
ASCOLITE