thumb

TERMOFİKSE DÜĞME EMNİYETİ

Ascolite® benzersiz düğme güvenliği sistemi dünya çapında 1972’den beri tanınmıstır. Ascolite® sistemi, çok elastik ve termofikse özellikli Ascolite® TF iplikten ve Ascolite® BSS düğme dibi sarma makinalardan oluşuyor, özel olarak düğme dibi sarmak için İsviçre’de geliştirmiştir.

thumb

Düğme dibi sarma iplikleri konusunda İsviçre malı ASCOLİTE® in en kaliteli bir malzeme olduğunu tüm müşterilerimizden, özellikle kaliteli gömlek imalatçılarından duymak bizi memnun ediyor. Sizi de bu memnun müşteriler arasında görmek arzusundayız.

YEŞİL ÜRETİM

Küresel hazır giyim endüstrisinin sürdürülebilir ihtiyaçlarını karşılamak için giysi hedefleri. Bu nedenle yeni Ascolite RTF & RSF ipliğinin Polyester bileşeni %100 Geri Dönüştürülmüş PET Şişelerden yapılmıştır .
Buna ek olarak Ascolite plastik koni kullanmayı bıraktı. RTF ve RSF iplikleri artık FSC Sertifikalı geri dönüştürülmüş kağıttan yapılmış geri dönüştürülebilir çevre dostu koniler üzerine sarılıyor . Tüm bu çalışmalar kaliteden ödün vermeden doğal kaynaklarımızın korunmasına ve çevresel etkimizin azaltılmasına yardımcı olmaktadır.

ASCOLİTE® TESCİL BELGESİ

thumb

DÜĞME DİBİ SARMA İPLİKLERİ

ASCOLİTE® TF İPLİĞİ

Ascolite® TF ipliği özellikle düğme dibi sarılması için geliştirilmiş bir ipliktir. 2019 dan itibaren TF ipliği GRS sertifikalı olarak okyanustan toplanmış ve geri kazanılmış polyesterden üretilmiştir. Bobinlerin sarıldığı konikler FSC sertifikalı geri kazanılmış kağıttan üretilmektedir.

A: Elastik çekirdek % 450 ye varan elastikiyet altında yapılan gergin bir sarımla düğmelerin gevşek duruşu önlenir. Bir bobinde 250 m iplik vardır.

B: Isı uygulanarak termofikse emniyeti sağlayan dış katman düğme dibinde kuyruk/düğüm bırakmaz.

C: 64 değişik renk içeren renk paleti.

thumb
thumb

ASCOLİTE® SUPERFLEX TF İPLİĞİ

Özellikle gömlek ve bluz düğmelerini sarmak için geliştirilmiş daha ince ve elastik bir ipliktir.

  • A:

    Elastik çekirdek: % 540ye varan elastikiyet altında yapılan gergin bir sarımla düğmelerin gevşek duruşu önlenir. Bir bobinde 250 m iplik vardır.

  • B:

    Isı uygulanarak termofikse emniyeti sağlayan dış katman düğme dibinde kuyruk (düğüm) bırakmaz.

  • C:

    17 değişik renk içeren palet.

  • thumb
thumb