thumb

ASCOLİTE® BSS DÜĞME DİBİ SARMA VE TERMOFİKSE MAKİNALARI

BSS 15 DÜĞME DİBİ SARMA MAKİNASI:

Ascolite`nin yeni geliştirdiği BSS 15 serisi düğme dibi sarma makinaları en hızlı ve iplik tasarrufunu son derece arttıran bir tasarımdır. Bu tam otomatik makinalar bir düğme dibini 0,5 saniye gibi çok kısa sürede büyük bir kesinlikle ve en az iplik harcayarak sarmaktadır. Her ikisi de patentli olan yeni sarma kafası ve kesme mekanizması sayesinde düğme dibi sarılmakta ve 360 derece termofikse edilmektedir.

250 mt1lik bir Ascolite bobini ile sarılabilen max düğme sayısı 7.700 adet

İşçilik dahil 1 saatte sarılan düğme sayısı 1.900 adet

thumb


BSS 15 TWINHEAD YENİ ÇİFT DÜĞME DİBİ SARMA MAKİNASI:

Ascolite nin yeni kuşak BSS 15 TWINHEAD tam otomatik düğme dibi sarma makinası iki adet düğme dibini aynı anda sarma özelliğine sahiptir ve bu sayede sarma hızını iki misline çıkarmaktadır. Dokunmatik ekranında seçilebilen sıralı (sekuens) program sayesinde Tek düğme –Çift düğme –tek renk iplikle iki renk iplikle sarım kolaylıkla yapılabilmektedir.

250 mt lik bir Ascolite bobini ile sarılabilen max düğme sayısı 7.700 adet

İşçilik dahil 1 saatte sarılan düğme sayısı 3.800 adet

11 düğmeli 1 gömleğin işçilik dahil dip sarım süresi yaklaşık 20 saniye

İki düğme arası en az mesafe 50 mmBSS 13 II OTOMATİK DÜĞME DİBİ SARMA MAKİNASI:

thumb

Her çeşit kıyafetteki düğmeleri çok hızlı ve sağlam bir şekilde sarar vedüğmeleri sağlamlaştırır. Bu model makina büyük işletmeler için çok ideal bir modeldir. Çünkü tasarruflu iplik kullanır ve bütün işlemler elektronik yöntemle yapılır.

BSS 13 II de 3 ana program vardır ve bir programdan diğerine geçmek kolaydır. Her programla farklı bir düğme sarma şekli uygulanır. Örneğin uzun düğme dipleri veya blazer kulp düğmeleri için özel ayarlar vardır. Isıl işlemi her taraftan termofikse yaparak en sağlam düğme güvenliğini garanti eder.

250 mt lik bir Ascolite bobini ile sarılabilen max düğme sayısı 7.700 adet

İşçilik dahil 1 saatte sarılan düğme sayısı 1.800 adet

Dip sarımı yapılabilecek düğme tipleri 2-3-4 delikli veya dip halkalı düğmeler.ECO-ONE TAŞINABİLİR, HAFİF VE KÜÇÜK DÜĞME DİBİ SARMA MAKİNASI:

thumb

Küçük ve orat ölçekli konfeksiyon tesisleri için ideal düğme dibi sarma makinası olan ASCOLİTE® Eco-One düğme dibi sarma makinası az yer kaplayan ve kolay kullanımlı makinadır. ASCOLİTE® TF iplikleri ile düğme dibini kelimenin tam anlamıyla tam bir sarım yapar ve akabinde ısıtma çatalı ile kaynatarak kuyruk bırakmayacak şekilde termofikse eder.

250 mt-lik bir Ascolite bobini ile sarılabilen max düğme sayısı 3.000 adet

İşçilik dahil 1 saatte sarılan düğme sayısı 600 adet

ASCOLİTE® AKSESUARLARI

ASCOLİTE REGÜLATÖRLÜ DÜĞME TUTUCU MAŞA:

thumb

Düğmeler kumaş kalınlığına uygun olarak az ve daha çok uzunlukla bir ayakla dikilmelidir. Ulaşılmak İstenen sonuç , düğmelerin yerine iyi oturmasının yanı sıra düğme ayağında sarma işlemi için yeterli aralık kalmasıdır.

thumb
thumb
thumb